Vizyonumuz

Armatür, Batarya, Musluk, Duş Sistemleri, Banyo Aksesuarları ve Sıhhi Tesisat Malzemesi Üretimi Sektöründe Uluslararası Standartta Kaliteli, Verimli, Güvenilir Ve Sürdürülebilir Bir Model Olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak en üst düzeyde kaliteli etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Stratejilerimiz

Armatür, Batarya, Musluk, Duş Sistemleri, Banyo Aksesuarları ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri alanlarında gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek. Ürünlerimiz olan Armatür, Batarya, Musluk, Duş Sistemleri, Banyo Aksesuarları ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri ekipmanlarını uluslararası standartta üreterek sektörün sağlayabildiği en kısa sürede arz edebilmek. Ulusal standartlar kurumu olan TSE ile kurumumuz işbirliğini arttırmak ve bu alanda uluslararası platformda bölgenin öncüsü durumuna gelmek. Kurumumuz hizmetlerini, uluslararası standartta ve profesyonel meslek mensupları tarafından vermeyi sürdürmek.

Değerlerimiz

  • Etik kurallara uygunluk; Tüm hizmetlerde etik kuralların geçerliliğini titizlikle gözetilmesi.
  • İnsancıllık; İnsan Yaşamı ve mutluluğun herşeyden önemli sayılması.
  • Güvenilirlik; Kurum çalışanlarımızın, sözlerinde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmaması.
  • Ekip çalışması; Birbirini yürekten tamamlayan katılımcı ve yaratıcı üyelerden oluşan ekipler kurmak.
  • Çevreye Saygı; Fiziksel, biyolojik ve sosyo-kültürel alanlardan oluşan çevrenin korunmasını ahlaki ve sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmek.